Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

Вітання з Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України!

Прийміть вітання з Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України!

Дата проголошення незалежності нашої держави навіки увійшла в нашу історію золотою сторінкою, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, закріпила його прагнення до національного відродження та духовної свободи. Це свято, яке об’єднує всіх, хто щиро любить свою країну, бачить її сучасною і процвітаючою, добре розуміє, що успіх країни та подальша її доля залежить від мужності, наполегливості, невтомної праці кожного з нас.
У цей славетний день у серці кожного патріота-українця серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються у барви нашого українського державного стягу – символу свободи та праці вільної людини на вільній землі!
Нехай свято Незалежності духмяним запахом зібраного щедрого врожаю принесе у кожний український дім щастя і добро, порозуміння, злагоду та мир!
Це і стане запорукою успіху всіх наших зусиль на шляху розбудови держави. Нехай любов до рідного краю спонукає усіх нас на добрі справи, які примножать славу, принесуть мир нашій Україні. Бажаю всім міцного здоровя, щастя, добра, достатку, миру та щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях.


Слава Незалежній і Соборній Україні!

З повагою

депутат Обласної ради від Оріхівського району

Наталія Авраменко« повернутися до списку новин