Дата: 17.08.2020 13:38

ЗМІНИ ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ОДИНОКИМ ТА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ МАТЕРЯМ

1 липня 2020 року призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, у яких закінчився строк таких виплат у березні-червні 2020 року, здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

На сьогоднішній день для призначення і виплати державної соціальної допомоги необхідно звернутися до спеціалістів ЦНАП виконавчого комітету Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області та до старостатів із новими заявами про призначення державних соціальних допомог одиноким та малозабезпеченим, якщо ці допомоги вам було подовжено внаслідок карантину.

Допомога на дітей одиноким матерям, яку призначено за умовами, що діяли до 30 червня 2020 року (включно), виплачується до закінчення строку її призначення.

З 1 липня 2020 року допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами з якими можна ознайомитись за посиланням :

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 2 червня 2020 року № 646-IX:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/646-20#Text

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/632-2020-%D0%BF#Text