Чергове засідання сесії Преображенської  сільської ради

Дата: 17.07.2020 11:25

Фото без опису13 липня цього року відбулося чергове засідання сесії Преображенської  сільської ради сьомого скликання на якому було розглянуто  більше сорока питання.

Після обговорення депутати прийняли рішення про місцеві податки та збори на 2021 рік, а саме: «Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Преображенської сільської ради на 2021 рік» , «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Преображенської сільської ради на 2021 рік», «Про встановлення транспортного податку на території  Преображенської сільської ради на 2021 рік»,  «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території  Преображенської сільської ради на 2021 рік»,  «Про встановлення туристичного збору на території   Преображенської сільської ради на 2021  рік», «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території  Преображенської сільської ради на 2021 рік».

Також на засіданні сесії затверджено графік роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради та прийняті рішення згідно заяв громадян стосовно земельних питань.