Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

 

 25 червня цього року на території Вільнянського, Микільського старостинських округів та у с. Преображенка відбулися прийоми громадян депутатом Запорізької обласної ради Наталією Вікторівною Авраменко.

    Головним пріоритетом діяльності депутата Авраменко Н.В. є інтереси її виборців: надійшло 106 звернень, під час прийому розглянуто 50, перед прийомом вирішено проблеми 45 громадян, розглядається 4 питання (останні не з’явилися). Прийом відвідали: 13 осіб з інвалідністю, 6 батьків з дітьми з приводу лікування дітей з орфанними захворюваннями, 6 ветеранів праці.

   Під час прийомів розглядалися питання щодо підготовки звернення до обласної ради про збереження діяльності обласного кардіологічного диспансеру, проведення медичного огляду мешканців с. Вільнянка в обласному медичному центрі репродукції людини, питання щодо вирішення соціально - побутових проблем, питання, пов’язані з проходженням лікування та обстежень (з них 6 випадків лікування онкологічних захворювань, 4 звернення щодо оперативного лікування катаракти, 7 громадян зверталися з питанням протезування суглобів, лікування опорно-руховного апарату).

    Відповідно до наданих заяв та підтверджуючих документів, 40 громадянам призначено виплати матеріальної допомоги.

     Відбулися зустрічі з головними лікарями Оріхівського та Преображенського центрів надання первинної медико-санітарної допомоги, старостами Вільнянського, Микільського старостинський округів та Преображенським сільським головою.

     Наталія Вікторівна систематично організовує для мешканців нашої громади медичні огляди на базі КНП «Обласний медичний центр репродукції людини» Запорізької обласної ради, за результатами оглядів надаються медичні рекомендації, за потреби проводиться лікування.« повернутися до списку новин