Дата: 18.06.2020 14:45

З найкращими побажаннями, від імені жителів та працівників Преображенської  об’єднаної територіальної громади,  голова громади Володимир СІДУН вітає колектив КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Преображенської сільської ради Оріхівського району  Запорізької області з професійним святом  - Днем медичного працівника!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін  Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Тож у цей день  прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.