Дата: 18.06.2020 14:37

Шановні медичні працівники,  шановні колеги!

Дорогі друзі!

День медичного працівника – особливе свято у нашому житті.

Споконвіку більше за всілякі скарби цінувалося здоров’я людини, а професія лікаря  завжди була  однією з необхідніших і найшановніших.  На кожного з нас, шановні колеги, покладено нелегку, але дуже важливу і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей.

Праця людей у білих халатах завжди жертовна і благородна,  завдяки їй до недужих пацієнтів  знову повертається радість бути здоровим. Але за одужанням стоять  недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка інтелектуальна праця й фізична витривалість. Тож разом з привітаннями прийміть, шановні колеги, слова   найщирішої вдячності за  ваш професіоналізм, відданість справі та вірність своєму високому покликанню.

Найтепліших слів вдячності і  поваги заслуговують  медичні працівники за сумлінну працю в складних умовах у період пандемії COVID-19. Ви знаходитесь на передовій, і подолати дану інфекцію - це    першочергове завдання, яке стоїть перед медичними працівниками сьогодні.

Низький уклін ветеранам медичної справи за безцінний досвід, яким Ви щиро ділилися з молодими колегами, щире співчуття до людей і Ваше милосердя.

Бажаю,  щоб у своїй щоденній праці Ви, шановні  колеги, відчували потрібність людям, пошану від колег і пацієнтів за Ваші знання, досвід, витримку, гуманізм, готовність у  будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям,  а у Ваших домівках завжди панують щастя і мир! Міцного здоров’я, благополуччя, добра Вам і Вашим родинам!

депутат обласної ради

від Оріхівського району