Шановні співвітчизники!

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та з 75 річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Напередодні цього світлого дня бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою, голова Преображенської об’єднаної територіальної громади Володимир Сідун