Дата: 28.02.2020 11:51

26 лютого відбувся навчальний візит представників соціальної сфери Луганської та Донецької областей до Преображенської об’єднаної територіальної громади з питання: «Організація системи управління у сфері соціального захисту та організація надання послуги раннього втручання». Гості ознайомилися зі створеним інклюзивним простором в КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради та відвідали центр раннього втручання, який функціонує в дошкільному підрозділі «Ромашка» КЗ «НВК «Основа».

Візит відбувся в рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (UNICEF Ukraine) та Консорціумом партнерських організацій на чолі з Українською мережею за права дитини у 12 громадах Донецької та Луганської областей, за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) Посольства Німеччини в Києві/ Deutsche Botschaft Kiew. Партнерами у реалізації проекту є: Маріупольська Спілка Молоді, Надія і житло для дітей, Partnership for Every Child/Кожній дитині, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО "Соціальна Синергія".