Новини

В Преображенській сільській раді 20 лютого 2020 року відбувся  семінар на  тему: «Інформування найманих працівників та роботодавців з питань, пов’язаних з необхідністю легалізації найманої праці та виплати заробітної плати». На семінар були запрошені та відвідали керівники і бухгалтера юридичних осіб, та фізичні особи – підприємці. На семінарі виступили  представники ДПС України (начальник ДПІ у Оріхівському районі     -  Гринь Т.О.),  Пенсійного фонду України (заступник начальника відділу з призначення пенсій ПФУ– Рижевська О.М.,  Державної  служби  зайнятості    ( начальник Оріхівської районної філії –Павленко І.Г.). Були висвітлені питання дотримання норм чинного законодавства в сфері найманої праці та оплати праці у 2020 році, нове в  оподаткуванні та сплаті податків, пільги та переваги для безробітних, можливість навчатися за державними програмами зайнятості, про пенсійний вік та оформлення пенсії. В ході семінару присутні обмінялися думками та отримали відповіді на питання, які виникли.