Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

     

      06 лютого 2020 року відбулося чергове засідання сесії Преображенської сільської ради на якому розглянуто 56 питань.

    Сільський голова Володимир Сідун прозвітував про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Преображенської сільської ради у 2019 році.

    З метою  запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, забезпечення профілактики виникнення пожеж та аварій, громадської безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій прийнята Програми запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2020 рік.

     На сесії прийняті  Програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів  на 2020-2021 роки, представлення інтересів громади Преображенської сільської ради в Місцеву асоціацію органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області»   на 2020 рік.

      Після обговорення  проектів рішень депутати внесли зміни в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади, в Програму соціально – економічного розвитку громади.

  На засіданні сесії розглянуто 39 проектів рішень що стосуються земельних питань.

   Також депутати прийняли рішення про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік та внесення змін до бюджету громади на 2020 рік.

 

 « повернутися до списку новин