Дата: 20.01.2020 11:46

19 січня 2020 року християни святкували велике церковне свято Хрещення Господнього. Свято припало на вихідний день в неділю. Водохреща дарує багатьом обряд очищення, а також від цього дня завершуються усі різдвяні святки. Головною традицією на Водохреща є пірнання у воду.

Уже традиційно мешканці Преображенської громади взяли участь у освяченні води на березі річки Конки.

Для прихильників найбільш екстремальної водохрещенської традиції працівниками КП «Відродження» Преображенської сільської ради було створено комфортні умови для занурення у крижану воду. Після купання сміливців вітали працівники закладу культури гумористичними посвідченнями. Всі бажаючі могли скуштувати смачної «курухи» та запашного чаю.

Протягом заходу на березі за дотриманням правил безпеки слідкували співробітники Оріхівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, медичні працівники КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Преображенської сільської ради та представники Оріхівського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.