До уваги платників!

Управління Державної казначейської служби України в Оріхівському районі Запорізької області повідомляє, що у звязку із запровадженням з 01.01.2020 в системі Державної казначейської служби України Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, введено в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Реквізити всіх рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за новим Планом рахунків № 1203 по Запорізькій області, розміщено на  Вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області офіційного Вебпорталу Державної казначейської служби України в мережі Internet за адресою www.treasury.gov.ua в розділі «Реквізити рахунків».

Перехідний період із зарахування на «старі» рахунки відсутній і платежі повертаються без виконання платникам, що призводить до порушення термінів сплати податків.