Шановні оріхівяни!

Щиро вітаю Вас з Новим роком!

Новорічні свята – це завжди надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у майбутнє. На нас чекають нові виклики, але й нові звершення. Вірю, що рік буде сприятливим, для кожного з нас.

Нехай Новий рік увійде у наші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків!

Нехай  всі дні наступного року будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння  і повагу. Бажаю, щоб 2020 рік  став щедрим на сповнені мрії, корисні справи та нові успіхи.

Щасливого Нового року!

депутат Обласної ради від