Дата: 10.12.2019 14:59

4 грудня цього року у концертному залі ім. М.І. Глінки м. Запоріжжя відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята - День місцевого самоврядування. Депутатів обласної Ради, місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітав голова  обласної державної адміністрації В.Туринок.

З нагоди Дня місцевого самоврядування та за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм очільником області було відзначено медаллю «За розвиток Запорізького краю» Преображенського сільського голову Володимира Сідуна.

Також було відзначено  виконуючу обов’язки старости на території сіл Новотроїцьке, Блакитне, Веселе, Жовта Круча, Новорозівка, Славне Оріхівського району Олену Світлицьку.

Цінними подарунками (годинником) голова облдержадміністрації Віталій Туринок відзначив сільського голову Роздольської сільської ради Михайлівського району Валентину  Копейченко та Гуляйпільського міського голову Сергія Ярмака. Грамотами Запорізької облдержадміністрації нагороджено начальника управління з питань фінансування програм соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, транспорту та об’єктів бюджету розвитку фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради Катерину Наливайко та головного спеціаліста управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Віту Фадєєву.

Колектив Запорізької обласної філармонії подарував присутнім святкову концертну програму.