Дата: 06.12.2019 10:26

Фото без описуШановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Шановні депутати!

Приміть вітання   з  Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні свято всіх, хто вболіває за проблеми громад, дбає про їх розквіт та зростання добробуту, хто щоденно вирішує чимало непростих питань, реалізовує перспективні плани і задуми. Місцеве самоврядування відіграє важливу роль у житті співгромадян, складає невід’ємну частину державного устрою, гуртує людей незалежно від їх віку, поглядів і  уподобань.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати, Ваша наполеглива праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого краю і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння, підтримка та щира повага мешканців об’єднаних територіальних громад та Ваших виборців. Нехай любов і підтримка ближніх зігрівають Ваші серця серед щоденних турбот.

Бажаю, щоб цей святковий день додав впевненості у завтрашньому дні, натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого регіону.

Бажаю Вам миру, міцного здоровя, щастя, добра і нових звершень!