Дата: 19.11.2019 16:26

Відбувся  черговий особистий прийом  громадян депутатом обласної ради від Оріхівського району Н.В. Авраменко за участю першого заступника голови районної державної адміністрації, депутата Оріхівської міської ради С.М.Мандрич. Прийом проведено  в Омельницькому старостинському окрузі Преображенської сільської  ради.  Перед початком прийому  депутати зустрілися з Преображенським сільським головою В.А. Сідуном, Омельницьким, Новоселівським, Вільнянською сільськими старостами П.М. Трипольським,  О.А. Шевченком, Ю.І. Терно та головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Преображенської сільської ради В.О. Козир.  Юні митці, учні Омельницької філії ім. академіка М.А. Доллежаля  КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради  привітали гостей піснею.

Під час прийому розглянуто звернення 20 громадян, жителів міста Оріхова та сіл Преображенка, Омельник, Вільнянка, Новосолошине, Тимошівка, Свобода, Микільське.

Відвідувачі порушували питання соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад, соціального захисту та проблеми служби охорони здоров’я, отримання якісних медичних послуг.

Педагогічні працівники Омельницької філії ім. академіка М.А. Доллежаля КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради звернулися   з проханням сприяти участі закладу у соціальній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».  Жителів села Василівка турбують питання дільності  КП «Сільське подвір’я» ЗОР.  Під час прийому розглядалося актуальне звернення щодо  організації  надання медичної допомоги хворим на рідкісні захворювання громадянам. С.М.Мандрич відзначила, що у районі  опрацьовується Рішення Комітету Верховної Ради України  з питань здоров’я нації  щодо забезпечення безкоштовними ліками  хворих на орфанні захворювання і ця проблема  буде вирішуватися за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів.  Традиційно до Н.В. Авраменко звернулися  представники трудових колективів з проханням провести медичні обстеження  на базі КЗ «Запорізький обласний медичний Центр репродукції людини»  Запорізької обласної ради, очільником якого депутат є вже понад 25 років.  На прийомі традиційно лунали слова подяки на адресу лікарів Центру. Лише восени Центр відвідали працівники ВСП «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», Оріхівського хлібокомбінату, «Укрпошти», працівники агропромислового комплексу, а також мешканці сіл Преображенка та Новоселівка.  П’ять громадян  просили сприяння в організації оперативного лікування. Троє потребували реабілітаційних заходів. Восьми громадянам, відповідно до заяв, було призначено матеріальну допомогу.

Серед відвідувачів  було вісім  громадян з інвалідністю, ветеран АТО, сім громадян пенсійного віку, три багатодітні матері.

Всі звернення були оперативно  розглянуті.  Вирішення восьми  питань взято під контроль.

Наприкінці прийому на запрошення працівників Омельницького сільського клубу  присутніх було ознайомлено з роботою установи, та показано нещодавно відкриту «Українську світлицю».

За інформацією Т.В. Досаєвої,  помічника-консультанта депутата

обласної ради від  Оріхівського району Н.В. Авраменко