Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

Загалом до очільника регіону звернулись четверо заявників: троє жителів обласного центру та Преображенський сільський голова Оріхівського району Володимир Сідун. Останній звернув увагу Віталія Туринка на необхідність ремонту відрізку дороги Т-04-08 Павлоград—Васильківка—Новомиколаївка—Оріхів—Токмак між селами Новосолошине та Микільське. 

Представники благодійного фонду попросили сприяння влади регіону у питанні фінансування лікування пацієнтів з хронічною мієлоїдною лейкемією.

Крім цього, заявники порушили проблемні питання житлово-комунального господарства. 

До голови облдержадміністрації також звернулася Тетяна Заїка з проханням про клопотання перед Президентом України щодо присвоєння звання Герой України сину, Олексію Заїці, який служив у 93 механізованій бригаді та загинув у зоні ООС 4 липня 2014 року. Тоді Олексій пострілами з гранатомета попередив свою бригаду, завдяки чому блокпост був захищений, а ворог зупинений. Олексій Заїка загинув при спробі винести пораненого бійця з поля бою. 

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок дав відповідні доручення опрацювати проблемні питання та триматиме їх вирішення на  особистому контролі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю« повернутися до списку новин