Новини

За ініціативи програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу на території Запорізької області з 23.11.19 по 09.12.19 будуть проведені бізнес-тренінги з розвитку навичок підприємництва. Участь у навчанні – безкоштовна.

До участі в тренінгах запрошуються особи, які офіційно проживають у Бердянському, Більмацькому, Гуляйпільському, Мелітопольському, Оріхівському, Токмацькому, Якимівському й Приазовському районах: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у вказаних районах та населених пунктах.

Оріхівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості 061414-31-62;06141-4-46-44

Заступник директора-начальник відділу

взаємодії з роботодавцями                                                               М.В. Жбанкова