Дата: 01.11.2019 11:46

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Шановні працівники соціальної сфери!

Бажаєм Вам і Вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта.

З повагою голова Володимир СІДУН, депутати та виконавчий комітет Преображенської об’єднаної територіальної громади.