Про роботу депутата Запорізької обласної ради Наталії Аврамено

Дата: 16.10.2019 14:03

Головним пріоритетом діяльності депутата Авраменко Н.В. є інтереси її виборців.   Тільки  за дев’ять місяців поточного року  під час особистих прийомів депутатом було розглянуто 46 звернень мешканців Преображенської ОТГ. За консультаціями, порадами, допомогою  до депутата  приходять мешканці сіл Преображенка, Омельник, Микільське, Новосолошине, Свобода, Вільнянка.   Враховуючи те, що депутат Н.В. Авраменко очолює комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, більшість звернень, які надходять під час прийомів, стосуються саме проблем, пов’язаних з лікуванням складних захворювань, реабілітацією після проходження основного курсу лікування, а також  придбанням ліків.  Шість заяв надійшло від громадян з онкологічними захворюваннями. Четверо громадян прийшли на прийом з проханням сприяти проведенню операції з приводу катаракти.  Проблеми заміни суглобів хвилюють  трьох громадян, п’ятеро потребують  проведення операцій у лікарнях обласного центру. Одинадцять  громадян просять сприяти в організації лікування на базі обласних лікувальних установ. Депутат переймається проблемами батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Двадцяти громадянам призначено матеріальну допомогу згідно їх заявам.

Було надано три звернення щодо організації профілактичних медичних оглядів. Протягом року медичні огляди на базі Центру репродукції людини, який очолює Наталія Вікторівна, пройшли більше 70 мешканців Преображенської ОТГ, а також педагогічні працівники КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради. За підсумками оглядів надаються медичні рекомендації. У разі потреби проводиться лікування. Наталія Вікторівна пам’ятає історії майже всіх своїх пацієнтів. І завжди підтримує їх медичною або й життєвою порадою.