Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

   

     Вже стало доброю традицією в річницю визволення від нацистських окупантів населених пунктів нашої громади відзначати День села. Своєрідний «день народження» рідного куточку, місця де відчули материнську ласку та батьківську турботу.

   В кожному старостинському окрузі Преображенської громади пройшли святкові заходи, на яких вшановували пам'ять загиблих захисників рідної землі, прославляли людей праці, що живуть та працюють у рідному селі, а місцеві аматори співали та танцювали, стверджуючи що українське село живе та відроджує свої традиції.

       14 вересня відсвяткували День села населені пункти Новоселівського та Микільського старостинських округів, 19 вересня відбулися святкові заходи до Дня села у Преображенці та  фестиваль баяністів, бубоністів та  майстрів художнього свисту «Баян грає – серце звеселяє»  та Омельницькому старостинському окрузі, а завершальним акордом  святкувань стало свято української пісні «Ми з того краю, де музики грають», яке пройшло 20 вересня у  Вільнянському старостинському окрузі та зібрало самодіяльні колективи клубних закладів усієї громади.

 

 « повернутися до списку новин