День знань

Шановні учні, вчителі та батьки Преображенської об’єднаної територіальної громади!

Вітаю вас зі святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів – Днем знань!

Цей день завжди особливо хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! У школі перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

З повагою, голова Преображенської об’єднаної територіальної громади В.А.Сідун