Свято борщу

Дата: 28.08.2019 10:46

В населених пунктах нашої громади розпочалися  урочистості з нагоди Дня Прапору України та Дня Незалежності України.  Омельницький старостинський округ у цьому році першим на території Преображенської ОТГ вітав мешканців громади із національними святами.  На заході глядачі приймали вітання від голови Преображенської об’єднаної громади Володимира Сідуна, виконуючої обов’язки голови Оріхівської районної державної адміністрації Світлани Мандрич та старости Омельницького старостинського округу  Павла Трипольського.

Вже третій рік поспіль в Омельницькому старостському окрузі  до Дня Незалежності України проводяться не тільки урочистості, а й свято української страви. Уже були свято вареника та свято галушки, а у цьому році відзначили свято борщу – справжнього кулінарного символу українців. На свято зібралися представники   всіх територій громади, які  і таланти свої показали на сцені, і  почастували всіх присутніх борщем. А борщ,  як відомо, у кожної господині особливий, тому кращого борщу  визначити не вдалося!