За повідомленням загального відділу виконавчого комітету преображенської сільської ради

Дата: 21.08.2019 14:02

протягом липня 2019 року спеціалістами загального відділу  видано 89 довідок жителям громади, прийнято та оброблено понад 270 документів, організовано та проведено  на територіях старостинських округів виїзні наради за участю сільського голови, а саме:

- 24.07.2019 року відбулася виїзна нарада у Новоселівському старостинському окрузі за участі депутата сільської ради Гайдук Л.А., працівників територіально відокремленої групи «Сонечко» дошкільного підрозділу КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради та батьків, діти яких відвідують дошкільний підрозділ. Було обговорено питання подальшої роботи групи «Сонечко» дошкільного підрозділу, через малу кількість дітей дошкільного віку в Новоселівському старостинському окрузі та  низьким відсотком відвідування дошкільної групи дітьми Омельницького старостинського округу. Прийнято рішення залучити до обговорення питання  батьків,  що виховують дітей дошкільного віку та  проживають в с. Омельник .

- 29.07.2019 року  на виїзній нараді  у Вільнянському  старостинському окрузі за участі депутата Оріхівської районної ради Чорної С.І. було обговорено ряд питань, зокрема більшу частину населення хвилюють земельні питання.

29.07.2019 року в Микільському старостинському окрузі було проведено особистий прийом громадян сільським головою  Сідуном В.А, під час якого жителями старостинського округу  піднімалися питання допомоги у встановлені надгробного памятника колишній директорці школи Дорогокуплі Т.А., встановлення стовпів електричного освітлення в нічний час біля дворів жителів с. Микільське, с. Тимошівка, с. Новосолошине.