«На Купала нічка мала»

Дата: 08.07.2019 11:28

Вже вчетверте, на правому березі славетної річки Конка, відзначали веселе свято Івана Купала в с.Преображенка.

О 17-00 працював дитячий майданчик, на якому були: ігрова локація, фотозони, площадка юних хіміків, та юних майстрів «Зроби сам», де діти з захопленням виготовляли квітку ромашки.

О 18-00 на головній сцені почався концерт самодіяльних і професійних колективів м.Запоріжжя, Дніпра, Пребраженської та Оріхівської громад.

Всіх присутніх зі святом вітали голови  сільських рад Преображенської, Таврійської та Комишуваської громад,  депутат Верховної ради Володимир Бандуров, депутат обласної ради Наталія Авраменко та інші почесні гості.

Звання «Почесний громадянин Преображенської громади» цього року отримала агроном-садовод ТОВ «Аврора» Валентина Герман.

Свято продовжила  Народна  артистка України – Ірина Білик.

Присутні на святі мали змогу сфотографуватися біля  креативних фотозон, придбати купальський вінок, покататися на човні, скуштувати Преображенську кашу.

Завершилося свято феєрверком, фаєр-шоу  та дискотекою у виконанні кавер-групи «Родина».