"Наша родина - громада єдина"

Таке тепле, дійсно по родинному щире, було свято "Наша родина - громада єдина", яке відбулось в переддень Дня Конституції у с. Микільському. Родинні дуети, тріо, навіть цілий вокальний колектив рідних людей з'їхались сьогодні з Новоселівки, Омельника, Вільнянки, Преображенки щоб подарувати глядачам велике, сімейне свято і утвердитись в думці що громада, то велика дружня сім'я, яка взмозі здолати всі негаразди, коли вони - РОДИНА.

Перед початком свята грав духовий оркестр, в якому приймають участь чоловіки з с.Вільнянка та  с.Микільське, керівник В.Гуденко.

Всіх присутніх зі святом вітали сільський голова преображенської сільської ради – Сідун В.А., староста старостинського округу с.Микільське – Сьомченко С.П.

Присутні на святі мали змогу сфотографуватись на гарній фотозоні зробленій працівниками культури с.Микільське та скуштувати смачну кашу.