Дата: 03.07.2019 13:53

26 червня 2019 року відбулося чергове засідання сорок другої сесії Преображенської сільської ради сьомого скликання на якій депутати розглянули сорок п’ять питань.

Після  розгляду на засіданнях постійних депутатських комісіях та на засіданні сесії депутати прийняли рішення про місцеві податки та збори на 2020 рік,  а саме: «Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Преображенської сільської ради на 2020 рік», « Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Преображенської сільської ради на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку на території  Преображенської сільської ради на 2020 рік», «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території  Преображенської сільської ради на 2020 рік»,  «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території  Преображенської сільської ради на 2020 рік», «Про встановлення туристичного збору на території Преображенської сільської ради на 2020  рік».

Депутати розглянули двадцять дев’ять заяв мешканці громади, що стосуються земельних питань та прийняли відповідні рішення.

Також на засіданні сесії прийняті рішення про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Преображенської сільської ради та про виконання бюджету Преображенської сільської ради за І квартал 2019 року.