Новини

9 червня 2019 року в рамках пресс - туру GIZ у Запорізькій області журналісти німецьких видань відвідали нашу громаду.  Основною метою цього туру було ознайомлення зі змінами та досягненнями, які відбуваються на  території громади в рамках  реформи децентралізації. Також було обговорено проекти в яких громада приймала участь та які реалізовані завдяки співпраці з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, GIZ та Запорізьким Центром розвитку місцевого самоврядування.  Крім цього  делегація відвідала центр раннього втручання КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради, який працює з родинами, що виховують дітей до 4 років із особливими потребами, та зустрілися з представниками приватних підприємств, які працюють на території громади, ТОВ «Аврора» і ТОВ «Завод Мороза».