Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

   

    29 травня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Преображенської сільської ради.

       На засіданні виконавчого комітету розглянуто проект Програми розвитку соціальних послуг у Преображенській об’єднаній територіальній громаді на період до 2020 року. Даний проект Програми прийнято членами виконкому та направлено для затвердження на засіданні сесії.

    Рішенням затверджено перелік проектів що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної громади, а саме: реконструкція нежитлової будівлі під багатофункціональний громадський центр в с.Преображенка та капітальний ремонт адміністративної будівлі в с.Омельник.

    Також  члени виконкому розглянули заяви громадян щодо надання матеріальної допомоги на поховання, лікування, взяття на соціальне обслуговування соціальним робітником КУ «Центр надання соціальних послуг»  та прийняли відповідні рішення.

     Розпочаті заходи з оздоровлення та літнього відпочинку дітей громади. Рішенням виконкому затверджено списки дітей пільгової категорії , які  направлені на оздоровлення до ДОЗ «Лазурна райдуга».« повернутися до списку новин