Дата: 23.05.2019 14:06

З метою залучення молоді нашої громади до популяризації та просування туристичних об'єктів, створення банку ідей та грантових програм по створенню туристичного продукту Економіко-правничий коледж Запорізького Національного університету запросив учнів 9 класу, музичний дует "Акорд" та майстриню Приходько В.І. до себе на День громади в ЕПК. Наші учні були учасниками цікавого тренінгу від кандидата наук з державного управління, доцента Яцук Н.В., а студенти ЕПК насолодились виступом музичного дуету у складі В.Білогуба та С.Дроздова та отримали майстер клас по створенню ляльки - "заманухи" від майстра декоративно-прикладного мистецтва.

За плідну співпрацю в галузі туризму голову Преображенської об’єднаної територіальної громади  Сідуна В.А. було нагороджено подякою від директора коледжу Грибанової О.Є. за сумісну співпрацю у  сфері туристичної освіти та залучення молоді до популяризації просування на туристичному ринку України сільського, зеленого туризму. Також було узгоджено проведення тренінгів для учнів та керівників закладів на території Преображенської сільської ради. Співпраця продовжується.