Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

           

         05 квітня на території Преображенської ОТГ пройшла ІІ щорічна конференція з питань інтеграції послуги "Раннього втручання" на місцевому рівні "Раннє втручання - невід'ємна частина успішної та спроможної громади". Захід відбувся у рамках грантового проекту "Діти - майбутнє громади", в межах спільної програми HealthProm (Великобританія), ВГО "Національна Асамблея людей з інвалідністю" та БФ "Інститут раннього втручання", "Батьки за раннє втручання в Україні".
     Участь у конференції взяли директор депатаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційно - аналітичної роботи департаменту організаційної роботи та взаємодії з органами державної влади Міністерства соціальної політики України Оксана Волинець, голова правління громадської організації "Аутизм. Свідоме батьківство" Наталія Острогляд, голова ради асоціації "Відкриті серця", директор КЗ "центр "Обрій" Вінницької міської ради Світлана Демко, завідувач відділення раннього втручання КНП "Одеський обласний медичний центр психічного здоров я" Оксана Кривоногова та координатор проекту "Дитина - майбутнє громади" Сергій Піщулін. 

          Команди практиків, що надають послугу раннього втручання із різник куточків України: м. Одеса, м. Львів, м. Запоріжжя та с. Преображенка поділилися досвідом, методиками та результатами роботи.
        Відбувся діалог спеціалістів та практиків з батьками. Батьки особливих дітей поділилися власними історіями, які надихають впроваджувати послугу раннього втручання на рівні громад.« повернутися до списку новин