Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Суботник

21 березня 2019 року у сосновому лісі на території с. Преображенки відбувся суботник ініційований молодіжною громадською радою при виконавчому комітеті Преображенської сільської ради. Дякуємо нашій молоді за соціальну активність, організованість, віру у краще майбутнє та роботу над цим.

         На захід прийшли небайдужі та свідомі  мешканці громади, яким не завадив вітер, робота, зайнятість, маленькі діти. Дякуємо вам, саме ви змінюєте  свідомість майбутнього покоління!

         Прикро було чути вислови інших громадян: «Я там не смітив.», «Мені є чим зайнятися!», «Прибирайте, ми вам будемо махати ручкою!» і таке інше. Вибачте за емоційність, але хочеться сказати таким мешканцям села: «Якщо ви не плануєте жити на цій Землі, якщо тут не житимуть ваші діти, то знайте, що іншої планети у нас немає і тікати звідси нікуди! І якщо ви не робите нічого   самі, то хоч не знущайтеся та не насміхайтеся над тими, хто хоче змін!»

         Активна молодь нашої громади планує повторювати такі акції з прибирання сміття, прохаємо всіх небайдужих громадян  підтримати їх. Долучайтеся! Наша сила в єдності!« повернутися до списку новин