Хата у вишневому садочку

Хата у вишневому садочку – одвічне замилування українського народу. Вона оспівана багатьма письменниками. Тому Шевченківський "садок вишневий коло хати " став символом України, рідним та близьким для кожного українця.  У поемі І.Драча «Смерть Шевченка» вишневий цвіт асоціюється із безсмертям Великого Кобзаря. Тому саме  у Шевченкові дні на території Преображенської об’єднаної територіальної громади символічно закладено вишневий сад, в якому працівниками КП «Відродження» Преображенської сільської ради висаджено 50 садженців вишні .

Мріємо, що в нашій громаді  цей сад стане символом  безсмертя українського генія Т.Г. Шевченко та довгі роки буде радувати наших земляків буйним цвітінням та рясним врожаєм.