Пожежа

Дата: 11.03.2019 08:59

Шановні громадяни!

Лише з початку березня   вогнеборцями  Оріхівщини ліквідовано 14  пожеж в екосистемах на відкритих територіях району. В усіх випадках лише завдяки оперативності рятувальників було відвернуто загрозу більш інтенсивному розповсюдженню вогню на сусідні житлові будинки, господарські   споруди та лісові масиви. Рятувальники звертаються до громадян бути свідомими та некоїти своїми безвідповідальними вчинками лиха, адже наступного разу це може призвести до більш тяжких наслідків.
        Служба  порятунку  Оріхівщини закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!
Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та неконтрольоване  поширення вогню  на житлові  будинки та поруч  розташовані споруди.