Дата: 11.03.2019 08:28

Все починається в житті із жінки… Жінка – мати, кохана, дружина, сестра, донька, бабуся.- це ви берегині домашнього вогнища та людського роду. Віки і тисячоліття осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І якщо краса порятує світ, то це буде жіноча краса. Саме про це був святковий концерт «Ми жінок вітати раді у Преображенській громаді!».
       Жінки, що були присутні у залі, опинилися у чарівний атмосфері весняного дива, яке було створено завдяки талантам учасників художньої самодіяльності всієї Преображенської громади, яких змогли об’єднати на цьому заході дві тендітні жінки – працівники культури Ірина Отришко та Лідія Мельник. А особливий святковий, весняний настрій на сцені створили неперевершені квіти, виготовлені вмілими руками Валентини Приходько. Активну участь у підготовці концертної програми взяли члени молодіжної ради при виконавчому комітеті Преображенської сільської ради. Дякуємо всім, хто створив неперевершений святковий настрій жінкам нашої громади.