Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

Новини

 

20 лютого 2019 року у приміщенні Преображенської сільської ради відбувся семінар «Можливості розвитку бджільництва. Державні та недержавні програми підтримки». Захід  організований Радою жінок фермерів Запорізької області, Преображенською сільською радою та «Агро – Таврією», за підтримки українського бізнес проекту плодоовочівництва.

З вітальним словом звернулися до учасників семінару голова РЖФ Надія Компанієць та голова Преображенської сільської ради   Сідун В.А.

  Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації,  Людмила Щербина розповіла про перспективи державної підтримки галузі бджільництва на 2019 рік.

Директор ЗОГОЗІКЦ «Агро – Таврія» Геннадій Подшивалов навів приклади кооперації у Запорізькій області, розповів про доцільність кооперації у бджільництві.

Начальник Оріхівського РЦГУ Держспоживслужби у Запорізькій Віталій Дяков детально розповів про правила оформлення пасіки, проходження лабораторних досліджень.

Начальник Оріхівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Іван Собко розповів про правила клінічних оглядів бджолосімей.

Консультант розвитку бджільництва ЗОГОЗІКУ «Агро – Таврія» розповів про переваги щорічної зміни маток і вибір племінного матеріалу.

Представник Кредитної спілки Запоріжжя розповів про надання кредитів.

На зібранні були присутні пасічники з об'єднаних територіальних громад Оріхівського району.

У ході проведення семінару відбулася жива дискусія між доповічами та пасічниками.

 « повернутися до списку новин