Дата: 16.01.2019 09:07

Токмацьке відділення ВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про запровадження з І кварталу 2019 року єдиного Звіту по заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду ССУ, форму якого встановлено постановою правління Фонду ССУ від 12.12.2018 №28. Тому, Вам необхідно в обов’язковому порядку за підсумками 2018 року (одноразово) подати Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням за формою Ф4-ФСС з ТВП та Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.