Шановні колеги!

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевого влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які  вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання громад.

Місцеве самоврядування – це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах депутатів, членів виконавчого комітету, голів квартальних комітетів та інших представників громади. Це справді народна влада – влада для громади і в інтересах громади.

Преображенська об’єднана територіальна громада від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму.  Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку міст і сіл України.

З повагою  та найкращими побажаннями Преображенський сільський голова Сідун В.А