Ведуться ремонтні роботи на дорогах в с. Преображенка

Дата: 11.10.2018 16:39

Станом на сьогодні в с. Преображенка ведеться капітальний ремонт дороги державного значення по вулиці Гараріна.     З державного бюджету, за підтримки Народного депутата України Володимира Бандурова та голови Оріхівської районної державної адміністрації Максима Проценка на проведення капітального ремонту виділено 7 847 тис. грн.  Роботи виконуються ПП «Санже-Черкаси».  Вже  заасфальтовано 500 м  дороги  та на 500 м відфрезеровано (знято верхній шар асфальту), в подальшому відбудеться її асфальтування.

Також власними силами громади  та завдяки фінансовій підтримці керівника ТОВ «Преображенське» Коростильова Олександра Юрійовича проводяться ямкові роботи на вулицях Степова та Гагаріна в с. Преображенка. В подальшому планується закупити 41 т асфальту для виконання ямкового ремонту дорожнього покриття на інших вулицях  населених пунктів Преображенської об’єднаної територіальної громади.