Покровська ярмарка

Цього року до складу делегації  Оріхівського району на  Покровському ярмарку в м. Запоріжжя увійшли представники Преображенської  об’єднаної територіальної громади Лідія Мельник, Якубовська Марина, колектив  «Вільняночка» Вільнянського старостинського округу, музичний дует у складі Юрія Білогуба та Сергія Дроздова, дует «Тандем» с. Преображенка, солістка Світлана Чубир та старости старостинського округу с.Новоселівка – Олександр Шевченко і  с. Вільнянки – Юлія Терно  .

Глядачі могли насолодитися виступами представників художньої самодіяльності Преображенської ОТГ, а  вироби майстрині з декоративно-прикладного мистецтва с. Преображенка Валентини Приходько не залишили байдужим жодного з тих, хто переглянув виставку.