Запорізька область, Пологівський район

Результати турніру з міні футболу

Дата: 10.09.2018 15:19
Кількість переглядів: 870

8 вересня 2018 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту на стадіоні Преображенської територіальної об’єднаної громади пройшов турнір з міні футболу. У турнірі взяли участь 4 команди: с. Новоданилівка Оріхівська ОТГ, «Максстрой» м. Оріхів, Преображенської ОТГ та команда ветеранів.

Переможцем турніру стала команда «Преображенка», друге місце посіла команда ветеранів, третє місце – команда «Максстрой» м. Оріхів. Кращим бомбардиром став Костянтин Паустовський (ФК «Преображенка»), кращим захисником – Онищенко Микола (ФК «Преображенка»), кращий воротар – Мозгін Євген (команда ветеранів).

Переможці отримали медалі та кубки, всі учасники отримали грамоти Преображенського сільського голови.   Сідун В.А. привітав переможців та   висловив сподівання, що турнір з міні футболу до Дня фізкультури та спорту стане традиційним в Преображенській ОТГ.