НАША СИЛА – В ЄДНАННІ!

Дата: 10.07.2018 16:33

06 липня 2018 року в Преображенській громаді на правому березі річки Конки традиційно відбулося грандіозне свято Івана Купала. В  програмі свята відбувся концерт аматорів Преображенської, Оріхівської, Малотокмачанської  громад, виступ професійного колективу «Троїсті музики»  м. Запоріжжя, проведена ігрова програма для дітей, на  якій  вибрано «Панночку-купавочку».

На всіх присутніх чекали - майстер-клас з плетіння вінків від майстра громади  Валентини Приходько, шоу повітряних зміїв, жвава торгівля, феєрія вогню та магії, всі мали змогу переглянути промо ролик про людей громади.

На святі були подарунки від Народного депутата України  - Володимира Бандурова:  виступ Народної артистки України – Алли Кудлай та співака, автора пісень, супер-фіналіста шоу «Х-фактор 3», фіналіста  шоу  «Україна має талант 4» - Євгена Літвінковича. А юним обдаруванням Преображенської громади Володимир Бандуров вручив ударну установку. Депутат обласної ради  Авраменко Наталя Вікторівна подарувала присутнім незабутнє фаєр шоу.

Гостей та присутніх на святі вітали Преображенський сільський голова - Сідун Володимир Анатолійович та Оріхівський міський голова - Герасименко Сергій Михайлович.

Закінчилося  свято  салютом та дискотекою 90-х.

Велика вдячність друзям Преображенської громади та меценатам за допомогу в організації свята: ТОВ «Преображенське», директор Коростельов Олександр Юрійович,  ТОВ «Завод Мороза», особисто Морозу Сергію Антоновичу, приватному підприємцю Денисову Віталію, ТОВ «Агротех».

Свято вдалося завдяки злагодженій праці працівників Преображенської сільської ради, КП «Відродження» Преображенської сільської ради.

НАША СИЛА – В ЄДНАННІ!