ПОДЯКА ВІД ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 05.07.2018 15:02
Кількість переглядів: 2067

Шановна Наталіє Вікторівно та Ваш колектив!

Хочемо висловити Вам  подяку від імені жителів Новоселівського, Омельницького, Микільського, Вільнянського старостинських округів та с. Преображенка Преображенської об’єднаної територіальної громади Оріхівського району Запорізької області за Вашу роботу та роботу Вашого медичного персоналу.

За Вашої ініціативи та підтримки жінки нашої території пройшли медичний огляд, отримали  кваліфіковану допомогу та консультації.

Безмежно вдячні Вам за цю турботу, уважність та щиру допомогу, чуйність, професіоналізм і людяність, готовність допомогти в кожну хвилину.

Бажаємо Вам та Вашому колективу міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, Божої ласки. Хай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро, достаток.

З повагою, жителі Преображенської об’єднаної територіальної громади.