Веселий голос шкільного дзвінка

Дата: 31.05.2018 16:04

Останній дзвоник – такий бентежний, такий незабутній. Цього разу свято в КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради пройшло незвично. Поруч із традиційною формою урочистої лінійки, де лилась чарівна музика, звучали слова привітання від учнів та вчителів, лунали пісні, звеселяв присутніх чудовий танок від учасників гуртка «Позитив», учні стали учасниками цікавого квесту «Чарівна сила шкільного дзвоника». Для того, щоб пролунав останній дзвоник, який сповіщає про закінчення навчального року, треба було повернути йому чарівні сили, зібравши разом усі його елементи. Учні 1-11 класів мали відвідати станції, де їм було запропоновано виконати певні завдання. Об’єднавшись разом, треба було зібрати якомога більше маленьких дзвіночків, що дає змогу повернути дзвонику його здатність дзвеніти. Така форма проведення дуже сподобалась учням. Завдання були цікавими, дали змогу для творчого і неординарного підходу в рішенні поставлених задач: учні розгадували кросворди, шукали відповідності, розгадували ребуси, логічні задачі, створювали колажі, складали пазли тощо. Сьогоднішні діти – це майбутня гордість громади. Учнями було створено плакат «Я люблю свою громаду», де на стікерах у формі сердець, долонь, квітів висловили свою любов та побажання усім мешканцям громади.