практичний семінар для студентів

Дата: 23.05.2018 16:48

21.05.2018 державним реєстратором відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Преображенської сільської ради, Резниченко Іриною Михайлівною,  проведено практичний  семінар для студентів "Оріхівського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету" по темі:  "Державна реєстрація фізичної особи-підприємця,  створення та державна реєстрація юридичної особи".  Разом з студентами розібрали, які пакети документів подаються для проведення реєстраційної дії - державна реєстрація фізичної особи-підприємця та державної реєстрації створення юридичної особи.    Студенти заповнювали зразки заяв: про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем та про державну реєстрацію створення юридичної особи. Розглянули хто і у який спосіб може бути заявником у разі подання документів для державної реєстрації фізичної особи-підприємця та створення юридичної особи і як результат державної реєстрації отримання документа, який засвідчує, що фізична особа набула статусу підприємця та  набуття статусу юридичної особи, даний результат перевірили на порталі електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців через код доступу, який отримує фізична, юридична особа при проведенні державної реєстрації державним реєстратором.  Також студенти ознайомились з програмним забезпеченням, програмою державного реєстратора АРМ ЄДР (ЕЦП).