Зустріч з народним депутатом України Бандуровим В.В.

Дата: 26.04.2018 14:18

25 квітня 2018 року  під час робочої поїздки по своєму виборчому окрузі, народний депутат Бандуров В. В. відвідав Преображенську об’єднану територіальну громаду.

Володимир Володимирович зустрівся з колективом сільської ради та представниками КЗ «НВК «Основа». В ході зустрічі народний депутат Бандуров В.В. цікавився новинами громади та необхідною допомогою для покращення соціально – економічного розвитку території.

Зокрема Володимира Володимировича  турбувало питанням впровадження реформи Міністерства освіти і науки – Нова українська школа в КЗ «НВК «Основа». Адже, наразі головна мета кожної громади – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Володимир Володимирович побажав керівникам громади успіхів  у реалізації реформи.

Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері.