ДБАТИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ СТАНЕ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 20.04.2018 11:19

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення території громади, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану та напередодні весняних свят Великодня та 1-го Травня   на території Преображенської об’єднаної територіальної громади  проходить місячник чистоти і благоустрою. За цей період усі старостинські округи повинні привести у належний стан свої території.

Також активну участь у цьому заході приймає  комунальне підприємство «Відродження». Чи не найбільший обсяг робіт виконується  працівниками цього підприємства. Серед основних видів робіт – прибирання сміття, зокрема, негабаритного, встановлення та ремонт зовнішнього освітлення, обрізка сухих дерев, підготовка до формування газонів та клумб, в подальшому передбачається ямковий ремонт  доріг.

12 квітня на території громади працівниками  сільської ради та  КП «Відродження» було висаджено   22 кущі і 143 дерева (липа, береза, каштан, верба).

Бо саме від нас, нашої самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт.  Адже всі ми хочемо жити на території, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

І все це можна осилити лише спільними зусиллями працівників сільської ради та жителів громади.