СПОРТ - ЦЕ ЖИТТЯ!

Дата: 02.04.2018 16:09

Одним із важливих напрямків роботи виконавчої влади Преображенської об’єднаної територіальної громади - є сприяння розвитку фізичної культури і спорту. Сьогодні необхідно вдосконалювати традиційні й упроваджувати нові форми і методи проведення спортивно-масової і фізкультурно-оздоровчої роботи. Тому з метою організації змістового дозвілля мешканців громади, пропаганди здорового способу життя на базі  КЗ ,,НВК ,,Основа’’ Преображенської сільської ради організована секція з волейболу.

Дякуємо Преображенському сільському голові Сідуну В.А. за створення  сприятливих умов для заняття фізичною культурою та спортом, розуміння і підтримку, за турботу про спортивний імідж та здоров’я жителів  громади.

А також висловлюємо подяку  за спонсорську допомогу та підтримку в розвитку спорту в Преображенській громаді Чижу Ю.Ю. мешканцю с. Преображенка та співкоманднику волейбольної команди.