Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

НАШІ ДІТИ – ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ

Останнім часом повідомлення про введення в експлуатацію нових дитячих закладів – велика рідкість. Тим цінніша інформація з Микільського старостинського округу про  завершення капітального ремонту приміщень будівлі, внутрішньої каналізаційної мережі та водопостачання групи «Весняночка» дошкільного підрозділу «Ромашка» КЗ «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області, який проводився за рахунок коштів  субвенції та частково з місцевого бюджету. Фахівці доклали максимум зусиль, аби створити належні комфортні умови для виховання малечі.

Нову групу відвідуватиме 22 дітей дошкільного віку. Для них облаштували спальню, простору та світлу ігрову кімнату,  санвузол та харчоблок.

Ми сподіваємося, що наш садочок буде комфортним і теплим, а діткам у садку буде цікаво і радісно. Подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві, бо саме тут буде виховуватись майбутнє нашої громади.« повернутися до списку новин