ПРОФІЛАКТИЧНІ МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ЗА СПРИЯННЯ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ АВРАМЕНКО Н.В.

Дата: 19.05.2017 14:49

Літо розпочинається з чудового свята – Міжнародного дня захисту прав дітей. Цей день  не лише веселі розваги, ігри,  подарунки і посмішки, але перш за все, це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дитини на життя, свободу і рівність, права на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від будь-яких форм насильства. Дорослі мають створити умови для того щоб кожна дитина росла здоровою і щасливою, а в майбутньому стала гідним громадянином квітучої країни.

Від щирого серця бажаю всім маленьким українцям  вирости  сильними, успішними людьми, мати вірних друзів,впевнено долати негоди і рухатися до цілі.  Нехай здійснюються ваші мрії. Пам’ятайте, що головний скарб людини – це його родина і його здоров’я. Тому бережіть своїх близьких і дбайте про своє здоров’я.

Запрошую всіх дітей і підлітків, які мешкають на території Преображенської громади, на профілактичні медичні огляди, які проводять лікарі дитячих медичних установ обласного центру.

Графік лікарських прийомів:
31.05.2017.   9.00. - амбулаторія села Вільнянка
31.05.2017.   11.00. -  амбулаторія села Микільське
31.05.2017.   13.00. - амбулаторія села Омельник
01.06.  2017.- 9.00. - амбулаторія села  Преображенка
        Бригада лікарів складається з дитячого ортопеда-травматолога, дитячого невролога,  педіатра.

З повагою, депутат Обласної ради від Оріхівського району

Заслужений лікар України   Н.В. Авраменко